LAD apbalvo vienus no konkursa uzvarētājiem – Veselavas PII

Veselavas speciālās pirmsskolas izglītības iestādes grupas “Kastanīši” un “Bitītes” piedalījās skolu programmas “Piens un augļi” konkursā un ieguva 2.vietu savā vecumā grupā. Sveikt uzvarētājus klātienē devās Lauku atbalsta dienests.

Gan pedagogi, gan bērni pauž patiesu prieku par iegūto augsto novērtējumu un saņemtajām balvām, bet par pašu lielāko ieguvumu atzīst iespēju piedalīties konkursā. Iestādes vadītāja Iveta Liepiņa atzīst: ”Sākumā nemaz neticējām, ka būs tik labi rezultāti! Šaubījāmies, vai sagatavotais video būs pietiekami labs, jo ikdienā bieži video paši negatavojam, tāpēc nav lielas pieredzes. Esam no sirds priecīgi par savu veikumu!”

Audzinātājas Anna Rāviča, Lilita Blūma, Linda Siksne un Iluta Mārtiņjēkaba programmu “Piens un augļi skolai” vērtē ļoti atzinīgi, jo tā dod iespēju rūpēties par veselīgu bērnu uzturu, domājot arī par viņu nākotni. Pat tie bērni, kas sākumā grupiņās neesot dzēruši pienu, kopā ar pārējiem to tagad dara labprāt. Nereti jau dienas sākumā izskan arī jautājums: “Ābolīši būs?”. Audzinātājas cer, ka arī mājās bērni varbūt biežāk tagad izvēlas nevis saldo limonādi, bet gan pienu. Arī vecāki ir priecīgi, ja bērni ēd veselīgi.

Konkursā iestāde iesaistījusies, jo patīk šādas aktivitātes. Tā ir iespēja palepoties un parādīt citiem savu ikdienu. Bērni bijuši aizrautīgi, aktīvi iesaistījušies filmēšanās procesā un nevarējuši vien sagaidīt gala rezultātu. Pirms video gatavošanas grupiņas veiktas dažādas aktivitātes, domātas mīklas par pienu, pārrunāti jautājumi par veselīgu ēšanu. Konkurss licies interesants arī ar to, ka nav bijis jāzīmē obligāti zīmējumus, bet ir bijusi iespēja gatavot video.

Uz jautājumu, vai arī nākošajā gadā Veselavas speciālās pirmsskolas izglītības iestāde iesaistīsies skolu programma “Piens un augļi skolai”, kā arī programmas ietvaros organizētos konkursos, pedagogi vienbalsīgi piekrīt un sola, ka sniegs arī Lauku atbalsta dienestam idejas par aktivitātēm, kādas vēl varētu programmas ietvaros organizēt pirmsskolās.

2. VIETA: VESELAVAS PII, 3. GRUPA ‘’BITĪTES’’ UN 4.GRUPA ‘’KASTANĪŠI’’

Atgādinām, ka konkursa uzvarētāji saņēma izglītojošu spēļu komplektus, sporta aprīkojuma komplektus, bet pirmo vietu ieguvēji 1.-4. klašu, 5.-6.klašu un 7.-9. klašu grupā – iespēju doties ekskursijā un apmeklēt interesantus pasākumus, piemēram , ZINOO centru, “Future Life” izstādi un citus.

Visu uzvarētāju apbalvošanas fotogalerija

11.05.2018.