Piedalies TIKTOK izaicinājumā!

Pieņem TIKTOK izaicinājumu – parādi, kas atrodas uz tava rakstāmgalda, un laimē lieliskas balvas.

TIKTOK izaicinājumu un skaņas celiņu atradīsi @skolaspiens TIKTOK profilā. Neaizmirsti pievienot tēmturi (haštagu) #skolaspiensunaugļi. Savu TikToku publicē līdz 14. februārim. Starp visiem šajā izaicinājumā publicētajiem video izlozēsim sešus balvu saņēmējus. Uzvarētājus paziņosim 15. februārī @skolaspiens TIKTOK profilā.

Balvu fonds:

• Planšetdators Samsung Galaxy Tab A 8.0
  • 2x bezvadu austiņas ar uzlādes futrāli JBL 125TWS
  • 3x bezvadu austiņas ar galvas stīpu JBL Tune 500BT

Atceries par savu veselību – sociālos tīklus izmanto mērķtiecīgi, ievērojot visus drošības pasākums! Ja neesi pilngadīgs, par savām aktivitātēm sociālajos tīklos informē pieaugušos!

“Rakstāmgalda cheeeeek” izaicinājums tapis projekta “Piens un augļi skolai” ietvaros, to atbalsta Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija. Programmas darbību Latvijā finansē Eiropas Savienība.

Plašāka informācija par programmu “Piens un augļi skolai” pieejama mājaslapā https://piensaugliskolai.lv, Facebook un Instagram @piensaugliskolai.

Programmas skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos. Tā darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus bez maksas trīs reizes mācību nedēļā var saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1.-9.klašu skolēni.

15.01.2021.

Publicēts: 15.01.2021