Zināmi “Piens un augļi skolai” konkursa uzvarētāji!

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija ar prieku paziņo, ka ir noskaidroti programmas “Piens un augļi skolai” konkursa uzvarētāji.

Konkursa komisija kopumā izvērtēja 541 saņemtos konkursa darbus: zīmējumus, kolāžas, video materiālus, animācijas un citus radošos darbus. Ņemot vērā to, ka visi iesūtītie darbi bija skaisti, interesanti un radoši, izvērtēšanas darbs bija sarežģīts un apjomīgs. Ņemot vērā iesūtīto darbu kvalitāti, komisija piešķīra arī specbalvas, kā arī nolēma, ka visi konkursa dalībnieki saņems nelielas veicināšanas balvas.

Foto: Komisija izvērtē saņemtos konkursa darbus

Apsveicam gan uzvarētājus, gan visus konkursa dalībniekus!

Lauku atbalsta dienests ar katru no uzvarētājiem laika posmā no 9.aprīļa līdz 13.aprīlim sazināsies individuāli, lai pārrunātu, kā tiks saņemta balva. 1.vietas ieguvējiem 1.-4. klašu, 5.-6.klašu un 7.-9. klašu grupā būs iespēja doties ekskursijā, arī tās norises laiks un maršruts tiks pārrunāts individuāli.

Konkursa uzvarētāji:

Pirmsskolas izglītības iestāžu grupa:

1. vieta: Rīgas 225. PII, 3.speciālā grupa


2. vieta:
 Veselavas PII, 3. grupa ‘’Bitītes’’ un 4.grupa ‘’Kastanīši’’


2.vieta:
 Rīgas PII “Margrietiņa”, 5.grupa “Spārītes”

3.vieta: Rēzeknes pilsētas PII “Vinnijs Pūks”, grupa “Tīģerēni”

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}


3.vieta:
 Penkules pamatskolas PII, 5-6 gadīgo grupa

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}


3.vieta:
 Daugavpils pilsētas 1.PII, 8. grupa “Pūcīte”

1.-4.klašu grupa:


1. vieta:
 Liepājas centra sākumskola, 2.d klase

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}


2.vieta:
 Talsu sākumskola, 4.b klase


2.vieta:
 Jēkabpils pamatskola, 3.e klase

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}


3.vieta:
 Rīnūžu vidusskola, 4.a klase


Specbalva:
 Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola, 3. un 4. klase


Specbalva:
 Riebiņu vidusskola, 1.klase

Specbalva: Lībagu sākumskola, 4.klase


Specbalva:
Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs, 3.a un 4.a klase

5.-6.klašu grupa:


1.vieta:
Liepājas Oskara Kalpaka 15.vidusskola, 5.a klase


1.vieta:
 Krimuldas vidusskola, 5.a,b un 1.a, radošā IT multimediju klase


2.vieta:
 Jelgavas 4. sākumskola , 6.f klase


3.vieta:
  Robežnieku pamatskola, 5.klase


3.vieta:
 Pelču speciālās internātpamatskola – attīstības centrs, 5.klase


Specbalva:
 Viļānu vidusskola, 5.a klase


Specbalva: 
Ludzas 2.vidusskola, 6.a klase

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"true"}


Specbalva:
 Birzgales pamatskola, 5.klase

7.-9.klašu grupa:


1.vieta:
 Tukuma 2. vidusskola, 7. b klase


2.vieta:
 Sīļukalna pamatskola, 7.klase

Komikss


3.vieta:
 Kandavas internātvidusskola, 9.a klase


Specbalva:
Maltas vidusskola, 8.b klase

 

Konkursa dalībnieki un saņemtie darbi: