“Piens un augļi skolai” – bērnu veselībai!

Programma “Piens un augļi skolai” tiek īstenota tieši pirmsskolas izglītības posmā un pamatskolā, jo veselīgus uztura paradumus ir svarīgi veidot jau bērnībā. Ir zināms, ka cilvēki, kas bērnībā pietiekami ir ēduši augļus un dārzeņus, tos labprāt ēd arī turpmāk, tādējādi mazinot liekā svara, sirds un asinsvadu slimību risku.

Augļi un dārzeņi veido vienu no četrām veselīga uztura grupām. Tajos ir daudz vitamīnu, minerālvielu un bioloģiski aktīvo vielu, kam ir liela nozīme imunitātes stiprināšanā. Savukārt pienā ir ap 100 dažādu cilvēka organismam vajadzīgu uzturvielu.

Kas garšo skolēniem? Ko novērtē vecāki? Noskaidrot atbildes un uzzināt interesantus faktus par veselīgu uzturu piedāvā žurnāls “Mans Mazais”.

Publicēts: 13.05.2022