Klātienes ceļojums pa Latviju – semināri “Bioloģiski jeb tīra pārtika cilvēkam un videi”

Programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs organizē septiņas meistarklases “Bioloģiski jeb tīra pārtika cilvēkam un videi”.

Kas ir bioloģiskā saimniekošana? Atbildes būs iespēja rast bioloģiskās zemnieku saimniecībās dažādos Latvijas novados no 7. līdz 20. jūnijam.

Kā dalībnieki īpaši aicināti ir pirmsskolu, sākumskolu, dabaszinību un sociālo zinību pedagogi, klašu audzinātāji, kā arī pedagogi – karjeras konsultanti. Pasākuma laikā tiks sniegtas teorētiskās zināšanas par bioloģisko lauksaimniecību, vētītas iespējas augļu un dārzeņu pārstrādē. Dalībniekiem būs arī lieliska iespēja darboties praktiski kopā ar saimniekiem!

Reģistrācija semināriem līdz 3. jūnijam.

Informācija par meistarklašu norisi ir pielikumā. Papildu informācija pa tālruni 29337197 vai e-pastā signe.neimane@llu.lv.

Publicēts: 30.05.2022