Bērni un jaunieši ļoti radoši: programmas “Piens un augļi skolai” konkursā saņemti 538 darbi

No 2017. gada 11. decembra līdz 2018. gada 28. februārim pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi un 1.-9. klašu skolēni piedalījās programmas “Piens un augļi skolai” konkursā. Konkursa ietvaros bērni un skolēni apkopoja pieredzes stāstus par to, kā Latvijas izglītības iestādēs tiek īstenota programma “Piens un augļi skolai”. Tika saņemti zīmējumi, kolāžas, video materiāli, animācijas – kopumā 538 interesanti un ļoti radoši darbi. Plašāka informācija par konkursa dalībniekiem skatāma infografikā.

“Piens un augļi skolai” konkursā saņemtie darbi
Infogram

(Visus darbus publicēt nebija iespējams to daudzuma un dažādo formātu dēļ.)

Šobrīd konkursa organizētāji – Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija veic saņemto darbu izvērtēšanu. Uzvarētāji tiks paziņoti šā gada 26.martā.

Konkursa uzvarētāji saņems izglītojošu spēļu komplektus, sporta aprīkojuma komplektus, bet paši labākie – iespēju atbraukt uz Rīgu un apmeklēt interesantus pasākumus. Ja uzvarētāji būs rīdzinieki, viņiem  tiks nodrošināta iespēja paviesoties kādā citā Latvijas pilsētā.

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija ir ļoti gandarīti par bērnu un jauniešu interesi!

14.03.2018.

Publicēts: 14.03.2018