DĀRZEŅU CEĻŠ LĪDZ GALDAM

Katram dārzenim un auglim ir nepieciešamas atšķirīgas rūpes un kopšana, arī uzglabāšanas veids katram ir citāds. Piemēram, kartupeļu audzēšanā ir iesaistīta dažnedažāda tehnika un ierīces – pavasarī tā ir stādīšanas mašīna, traktors vagošanai, laistītājs un rudenī arī kombains novākšanai.

Siltumnīcas ir vislabākās mājvietas gurķiem un tomātiem – tur tie jūtas vislabāk! Vai zinājāt to, ka ir siltumnīcas, kur dārzeņi nogatavojas tikai vēlā rudenī un ziemā?

Kad raža ir gatava, to iepako un piegādā uz veikaliem, noliktavām, kā arī uz skolām – tā bērniem ir lieliska iespēja tikt pie tik vērtīgajām uzturvielām.

Programma “Piens un augļi skolai” piedāvā informatīvu video stāstu par dārzeņu ceļojumu no lauka līdz galdam. Ieskatieties!

Publicēts: 18.10.2023