Ko mums sniedz programma “Piens un augļi skolai”?

Programma “Piens un augļi skolai” rūpējas par mūsu bērnu uzturu! Trīs reizes nedēļā pirmsskolnieki un skolēni visā Latvijā bez maksas saņem gan gardu pienu, kas sniedz spēku un palīdz augt stipriem, gan krāsainus augļus un dārzeņus, kas dod enerģiju un vitamīnus.

Kāpēc tas ir tik svarīgi? Piena glāzē slēpjas dārgumi – fosfors, magnijs, kalcijs un olbaltumvielas, kas palīdz stiprināt kaulus un zobus, kā arī veicina augšanu. Savukārt augļi un dārzeņi piepilda organismu ar šķiedrvielām un vitamīniem, kas tik ļoti nepieciešami augošam organismam.

Raidījums “Māmiņu klubs” ir sagatavojis izzinošus video materiālus par programmas “Piens un augļi skolai” norisi Latvijā, kā arī vērtīgu informāciju par piena, dārzeņu un augļu nozīmi mūsu uzturā.

Un atcerieties – veselīgs uzturs ir kā jautra rotaļa, kas dod spēku un enerģiju gan mācībām, gan arī rotaļām!

Publicēts: 10.06.2024