Ko par veselīgu uzturu Tev nestāsta mamma, ome un influenceri?

Vienmēr jau ir kāds, kurš kaut ko zinās labāk – citreiz tā ir mamma, citreiz ome, vai varbūt influenceri… Bet, vai gribi zināt, ko par veselīgu uzturu viņi Tev nestāsta? Katrs jau nu labāk zinās, kā paildzināt savu dzīvi un būt veselīgākam, bet kuram tad ir lielāka taisnība? Undīne, Ilze un Lauris ir influenceri, kuri savā ikdienā cenšas ieviest veselīgus paradumus. Veselīgi našķi, TikTok video skatīšanās un spēļu spēlēšana ir tikai daži no paradumiem, kā padarīt savu ikdienu veselīgāku.

Vai zini, kā vari paildzināt savu dzīvi? Mamma mums saka vienu, bet kā tad ir patiesībā? Influencere Ilze jeb @do.ilze uzskaitīs lietas, kas pēc mammas domām paildzina dzīvi un kā to izdarīt reāli – tas iekļauj ne tikai veselīgu našķošanos, bet arī dienas smieklu devu, skatoties TikTok video un prāta asināšanu ar atjautības uzdevumiem. Skaties video ar Ilzes padomiem.

Vai Tev arī šķiet, ka omītei vienmēr ir taisnība? Influencere Undīne jeb @undixone parādīs, ka omīte vienmēr dos labākos padomus, kā garšīgi panašķoties un izklaidēties. Omīte ir jāklausa! Skaties omītes padomus.

Tas moments, kad ilgstoši “sēžot” telefonā vai datorā mūsu enerģija tiek “izsūkta”…Ko darīt? Radio DJ un influenceris Lauris jeb @lauriszalans iesaka brīžos starp izklaidēm telefonā un datorā izdzert piena glāzi, apēst kādu augli vai dārzeni un atgūt savu enerģiju atpakaļ! Skaties video, kā Laurim izdevās atgūt enerģiju.

Iedvesmojies veselīgiem ikdienas paradumiem un “Nākamais līmenis: Veselīgs uzturs” uzdevumu pildīšanai ar Ilzi, Undīni un Lauri! Laimē foršas balvas un atceries – dzīvot veselīgi var būt arī jautri un garšīgi!

Publicēts: 23.04.2024

Skip to content