Nākamais līmenis: veselīgs uzturs!

Nākamais līmenis: veselīgs uztursPavasaris ir īstais laiks, lai pievērstu uzmanību veselīgākam uzturam un laimētu izcilas balvas!

Konkursa mērķis ir ne tikai īstenot interesantas aktivitātes ar spēles palīdzību, bet arī apgūt zināšanas par veselīgu uzturu.

Programmas “Piens un augļi skolai” sociālo tīklu profilos @PiensAugliSkolai līdz pat 30. aprīlim publicēsim dažādus informējošus un izglītojošus ierakstus. Izpildot vismaz vienu publicēto uzdevumu, Tev ir iespēja piedalīties balvu izlozē!

Kas var piedalīties uzdevumu izpildē?

Uzdevumus var pildīt un balvu izlozē var piedalīties jaunieši. Atgādinām, ka jauniešiem, kas nav sasnieguši atbilstošo vecumu sociālo tīklu lietošanai, aktivitātes jāsaskaņo ar vecākiem.

Kā notiks uzdevumu izpilde?

Uzdevumus marķēsim ar tēmturi #NākamaisLīmenis. Uzmanīgi lasi nosacījumus un izpildi tos – tie var būt kāda komentāra ierakstīšana, ieraksta atzīmēšana ar emocijzīmi vai ziņu iesūtīšana profilam.

Reizi mēnesī mēs apkoposim izpildīto uzdevumu rezultātus un kādam no dalībniekiem izlozēsim konkursa balvas.

Ko var laimēt?

• Logitech austiņas ar mikrofonu (x1) – balvas saņēmējs tiks izvēlēts 7. martā. Pēc nejaušības principa kā balvas saņēmējs izvēlēts Roberts Kārkliņš!
  • Logitech datorpeli (x1) – balvas saņēmējs tiks izvēlēts 4. aprīlī. Pēc nejaušības principa kā balvas saņēmēja izvēlēta Beāte Blavaščinaite!
  • Datorkrēslu (x1) – balvas saņēmējs tiks izvēlēts 2024. gada 2. maijā

Kā arī veicināšanas balvas – puzles un galda spēles.

Kāpēc piedalīties?

Protams, ikvienu motivē iespēja laimēt balvas, tomēr, izpildot diezgan vienkāršus uzdevumus, konkursa noslēgumā būsi iemācījies ko vērtīgu par veselīgu uzturu, jo tos papildināsim ar noderīgiem uztura padomiem ikvienam!

Lai izdodas!

Pievērs uzmanību!

Dalībnieki, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, konkursā balvu izlozei var piedalīties tikai ar vecāku atļauju.

Publicēts: 26.02.2024