Noskaidroti “Augļi skolai” un “Skolas piens” logo un devīzes ideju konkursa uzvarētāji

Noslēdzies konkurss, kurā visi Latvijas skolēni vecumā no 6 līdz 14 gadiem tika aicināti piedalīties konkursā un izstrādāt vienotu logo un vienotu devīzi programmām “Augļi skolai” un “Skolas piens”. Kopā tika iesūtītas 120 logo un 78 devīzes idejas.

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija ar gandarījumu paziņo, ka konkursa uzvarētāji ir skolēni:

• Logo idejas autors

Paula Molodavčenko, Ludzas pilsētas ģimnāzija, 7.klase, skolotāja Inga Mikuča.

• Devīzes autori

Vilis un Harijs Veldres, Kuldīgas Alternatīvā sākumskola, 2.a klase, skolotāja Saiva Peskopa.

Turpmāk programmu devīze būs “Piens un augļi – mani draugi!”, bet logo atspoguļos programmu vienotību, attēlojot atvērtu grāmatu, ābolu un piena glāzi.

Konkursa galvenā balva, ko saņems labākā logo un devīzes autori, ir planšetdatori. Par balvu saņemšanu LAD sazināsies ar uzvarētājiem individuāli līdz šā gada 24.maijam. Abu uzvarētāju skolotājas saņems LAD vecināšanas balvu, bet visi skolēni, kuri iesūtīja logo un devīzes idejas konkursam, saņems nelielas pateicības balvas.

Izstrādātais logo un devīze tiks ievietoti mājaslapā www.piensaugliskolai.lv un turpmāk izmantoti, lai popularizētu skolu programmas Latvijā.

Visi konkursam iesūtītie darbi ir publicēti mājaslapā www.piensaugliskolai.lv izvēlnē “Konkursi”.

15.05.2017.

Publicēts: 15.05.2017