Noskaidroti Ideju konkursa “Piens un augļi mani draugi” uzvarētāji

Esam noskaidrojuši Ideju konkursa “Piens un augļi mani draugi” uzvarētāju.

Sveicam Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, 5a klases komandu “M&M”!

Ābols Pienšļācis ir kļuvis par programmas “Piens un augļi skolai” draugu! Programmas draugu turpmāk varēsi sastapt dažādos pasākumos, kur tas rosinās ēst veselīgi.

Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta īstenotās programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mūžizglītības centrs organizēja ideju konkursu “Piens un augļi mani draugi” pirmsskolas un skolas bērniem vecuma posmos līdz devītajai klasei, lai izveidotu un atdzīvinātu programmas tēlu, kurš palīdzētu veidot bērnos un skolēnos izpratni par lauksaimniecību un pārtikas ražošanu, sezonai un reģionam raksturīgiem produktiem, pārtikas produktu izšķērdēšanas problēmu, pārtikas produktu izvēli un to ietekmi uz veselību, veselīgas ēšanas paradumiem, vietējās pārtikas ķēdēm un veselīga uztura jautājumiem, ietverot secinājumus par Latvijas labās prakses piemēriem.

21.06.2018.

Publicēts: 21.06.2018