Noslēdzies radošais konkurss bērniem un ģimenēm – “Esi aktīvs! Dari kopā!”

Šī gada pavasarī Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests un izglītības iestādes organizēja konkursu  “Esi aktīvs! Dari kopā!”. Aktivitāte noritēja programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros. Pirmsskolas vecuma bērni un 1.- 4.klašu skolēni kopā ar pedagogiem un savām ģimenēm kopīgi strādāja pie dažādu radošu darbu izveides, kuros atainoja, kā top mūsu ikdienas paradumi un uzsvēra veselīga uztura nozīmi kopumā.

Konkursā ar prieku un aizrautību piedalījās vairāki desmiti dalībnieku no dažādiem Latvijas reģioniem. Bērni, kopā ar saviem komandas dalībniekiem, izmantoja šo lielisko iespēju izzināt sava reģiona ēšanas tradīcijas, raksturīgos ēdienus, kā arī pagatavot kādu veselīgu un gardu ēdienu pēc receptes, kas zīmīga novadam. Dalībnieki apmeklēja arī zemnieku saimniecības, lai iepazītu tur esošos augus, dzīvniekus un saražoto produkciju.

Pēc darbu rūpīgas izvērtēšanas, jūnijā tika noskaidroti konkursa uzvarētāji. Pārsteiguma grozi ar veselīgiem dārzeņiem un augļiem aizceļoja uz dažādām Latvijas vietām un novadiem – Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādi “Ķipari”, Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādi “Auseklītis”, Kuldīgas novada Laidu pamatskolu un Jūrmalas Valsts ģimnāziju. Komisija nolēma piešķirt arī veicināšanas balvas konkursa dalībniekiem no Kokneses pamatskolas – attīstības centra un Durbes pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolītis”.

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem dalībniekiem par izrādīto aktivitāti, kopā būšanas prieku, krāsainajiem un interesantajiem darbiem!

Balvas saņem Kokneses pamatskola – attīstības centrs, grupa “Bērziņš”:

Jūrmalas valsts ģimnāzija:

Veicināšanas balvas, kas ceļos pie dalībniekiem:

11.06.2021.

Publicēts: 11.06.2021