Piena ūsu un sulīgākā kodiena konkurss

Vai esi mēģinājis dzert pienu tā, ka paliek baltas ūsas?

Vai esi kodis ābolā tā, ka sula pa gaisu?

Vai Tu daudz zini par Valsts un Eiropas Savienības Skolu apgādes programmu “Piens un augļi skolai”. Varbūt Tu esi viens no tiem, kas skolā izbauda veselīgos un garšīgos produktus?

Lai vai kā, svarīgākais ir tas, ka Tu zini par veselīga uztura nozīmību un par augļu, dārzeņu un piena lietošanu uzturā.

Ja Tu izbaudīji Latvijas valsts simtgades pasākumu “Lauki ienāk pilsētā” plašo programmu 2018.gada 8.septembrī Rīgā, Daugavas krastmalā, droši vien pamanīji tēlus – ļoti iespaidīga izmēra Bumbieri un viņa draudzeni milzīgo Zemeni, kuri cienāja pasākuma  apmeklētājus ar āboliem, dzērvenēm un pienu, piedāvāja piedalīties konkursā. Kādā no teltīm bija sagatavota vieta, kur varēja sagatavoties- iegūt piena ūsas vai nobriest pašam sulīgākajam kodienam ābolā un ….NOFOTOGRAFĒTIES! Jau pēc pāris minūtēm varēja iegūt bildes un vēl tik bija jāpiereģistrējas, lai kļūtu par konkursa dalībnieku.

Atraktīvāko fotogrāfiju konkursā varēja piedalīties ikviens, kopā ar draugiem vai ģimeni, galvenais, lai fotogrāfija sanāktu atraktīva piena un augļu veselīguma popularizētāja.

Pilnīgi visas tajā dienā sabildētās fotogrāfijas piedalās konkursā. Rezultātus izvērtēs zinoša žūrija- fotogrāfi, skatuves un stila specialisti, pasākuma organizatori un Zemkopības ministrijas pārstāvji. Rezultāti tiks apkopoti 2018.gada septembrī.

Arī Tu vari apskatīt pievienotās fotogrāfijas un izteikt savu viedokli.

Protams, kā jau konkursā – būs arī ar fotografēšanos saistītas balvas! Bet par tām, nedaudz vēlāk.

Visas aktivitātes dalībnieki tika aicināti iemūžināt  arī savos fotoaparātos un mobilajos telefonos. Lūdzām, ja tās tiek izvietotas sociālajos tīklos, pievienot  tēmturi  #piensunaugļiskolai .

* Pirms fotografēšanās visi kas vēlas piedalīties šajā konkursā tika lūgti pēc ES regulas Nr. 2016/679 par Personas datu aizsardzību noteiktajām prasībām lūgti aizpildīt anketu.

13.09.2018.

Publicēts: 13.09.2018

Skip to content