Programma “Piens un augļi skolai” piedalās “Čē Čē Čempionāta” finālā

Šogad jau 18. reizi norisinās Eiropā lielākais skolas klašu saliedēšanas festivāls “Čē Čē Čempionāts” (iepriekš pazīstams kā “Zelta Zivtiņas Čempionāts”).

Čempionāta fināls, kurā par vērtīgām balvām un ceļojošo kausu sacentīsies ap 12 000 bērnu un jauniešu no visas Latvijas, trīs dienu garumā 16., 17. un 18. maijā notiek Bauskā. Veicinot klases saliedētību un attīstot caurviju prasmes, šogad Čempionātā ir iekļauti gan klases, gan individuālie uzdevumi par dažādām tēmām, piemēram, drošība internetā, dabas aizsardzība, šķirošana, elektrodrošība, fizika.

Programma “Piens un augļi skolai” ir priecīga būt pasākuma atbalstītāju lokā, nodrošinot dalībniekus ar atvēsinošu sulas saldējumu “Twister” aktivitāšu starplaikos, kā arī informējot par programmas aktualitātēm.

“Čē Čē Čempionāts” – tas ir notikums, kurā veidojas draudzība un nostiprinās klases komandas gars, kas pēc Čempionāta ļaus kopā gāzt kalnus. Lai viss izdodas!

Publicēts: 16.05.2024