Programma “Piens un augļi skolai” piedalās ZZ Čempionātā

Šā gada pavasarī, ievērojot visas drošības prasības, notiek ikgadējais pasākums “ZZ Čempionāts”. Pasākumā piedalās arī programma “Piens un augļi skolai”.

Šogad pasākuma aktivitātes bērniem un jauniešiem jāveic kopā ar savām ģimenēm. Pavasara laikā ģimenes komandas piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, kad tika noskaidrotas komandas, kuras piedalās fināla pasākumā.

Šā gada 15.maijā notiek ZZČ Ģimenes kausa fināls – aizraujoša diena ģimenes lokā, piedaloties grandiozā auto un pastaigu orientēšanās piedzīvojumā. Ir 10 fināla norises vietas Latvijā – Pāvilosta, Saldus, Talsi, Jelgava, Rīga, Aizkraukle, Preiļi, Alūksne, Valmiera, Salacgrīva. Lai piedalītos, jāizvēlas viena no 10 vietām. Šajās vietās spēles navigācija un uzdevumu veikšana notiks ar lietotnes LOQUIZ palīdzību.

Programma “Piens un augļi skolai” arī ir sagatavojusi vairākus jautājumus par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, ko Ģimenes kausa fināla dalībniekiem nāksies atbildēt orientēšanās aktivitāšu laikā. Komandas saņems arī programmas sagatavotās veselīgo našķu somas un nozīmītes.

Plašāka informācija par pasākumu: https://www.zzcempionats.lv/

13.05.2021.

Publicēts: 13.05.2021