Programma “Piens un augļi skolai” piedalījās ZZ Čempionāta “Ģimenes kausā”

Šī gada 15. maijā norisinājās ZZ Čempionāta ”Ģimenes kausa” fināls, kurā vairāk nekā 2000 dalībnieki no visas Latvijas pavadīju aktīvu un aizraujošu dienu kopā ar savu ģimeni. Aizraujošā orientēšanās un piedzīvojumu spēle norisinājās desmit Latvijas pilsētās – Alūksnē, Aizkrauklē, Valmierā, Salacgrīvā, Rīgā, Talsos, Pāvilostā, Saldū, Jelgavā un Preiļos.

Programma “Piens un augļi skolai” bija sagatavojusi dažādus interesantus un asprātīgus jautājumus par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, uz kuriem programmas kontrolpunktā dalībniekiem bija jāsniedz savas atbildes. Turklāt, katra komanda, kas piedalījās šajā piedzīvojumā, saņēma pārsteiguma balvu – programmas sagatavotās veselīgo našķu somas un nozīmītes ar “Piens un augļi skolai” simboliku.

Ģimenēm bija arī lieliska iespēja apmeklēt vairākas zemnieku saimniecības un iepazīties ar tajās audzētajiem dārzeņiem un augļiem, būt klāt saimniekiem viņu ikdienas darbā un aplūkot apkārtni.

Uz tikšanos nākamajā piedzīvojumā!

Programmas dalību pasākumā atbalstīja Latvijas lauksaimniecības universitāte.

27.05.2021.

Publicēts: 27.05.2021