Sagatavoti trīs interesanti video stāsti par programmu “Piens un augļi skolai”

Lai pastāstītu par programmas “Piens un augļi skolai” mērķiem, tās norisi skolās un bērnudārzos,  produktiem – pienu, augļiem un dārzeņiem, ko programma ietvaros bez maksas saņem bērni un jaunieši , ir sagatavoti vairāki video.

Pagājušajā gadā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 6.a klases  jaunieši uzvarēja ideju konkursā un par programmas tēlu un talismanu kļuva Ābols Pienšļācis. Šis tēls kļuvis par programmas “Piens un augļi skolai” draugu un aicina atcerēties par veselīga uztura būtisko nozīmi ikviena veselības saglabāšanā.

Video Ābols Pienšļācis kopā ar bērniem un jauniešiem pastāstīs, kā skolās nonāk augļi , dārzeņi un piens, vai tie bērniem garšo un kā tie ietekmē mūsu veselību.

Latvija piedalās programmā, jo uzskata, ka bērnu veselība ir ļoti nozīmīgs faktors nākotnē. Programma “Piens un augļi skolai” ir viena no aktivitātēm, kas var veicināt veselīga uztura paradumus. Kā noris programma, kādi ir tās mērķi, tas skatāms video.

Skolās pienu , augļus un dārzeņus piegādā Latvijas lauksaimnieki. Ir svarīgi, lai tie būtu svaigi un garšīgi. Produktu ražotāju un piegādātāju pieredzes stāsti un dietologa viedoklis par produktu pozitīvo ietekmi uz veselību klausāms un skatāms video.

07.02.2019.

Publicēts: 07.02.2019