Skolas aktīvi piedalās programmā “Piens un augļi skolai”

LAD ir apkopojis informāciju par izglītības iestādēm, kas 2022./ 2023. mācību gadā ir pieteikušās programmas “Piens un augļi skolai” dalībai. Pozitīvi, ka programma veicina iesaistīšanos un pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu dažādos Latvijas reģionos. Šogad bērnu skaits, kas uzturā lietos pienu, veselīgos augļus un dārzeņus, ir lielāks kā iepriekšējā gadā – kopumā tie ir 277 049 skolēni un bērnudārza audzēkņi.

1317 bērnudārzos un skolās bērni dzers pienu, bet 1229 izglītības iestādēs Latvijā būs pieejami augļi un dārzeņi. Trīs reizes nedēļā visiem programmas dalībniekiem tiks piegādāti svaigi augļi (āboli, bumbieri, dzērvenes), dārzeņi (burkāni, kāļi, kāposti,) vai šo produktu asorti, kā arī pasterizēts piens bez piedevām.

Programmas “Piens un augļi” mājaslapā ir publicēts šī mācību gada iestāžu – dalībnieku saraksts. Ja vēl neesat programmas dalībnieks, tad aicinām vērsties pie skolas administrācijas un rosināt pieteikties dalībai nākošajā gadā.

Šajā gadā programmā paredzētas dažādas interesantas un aizraujošas aktivitātes gan pirmsskolu audzēkņiem, gan arī 1. – 9. klašu bērniem. Aktuālā informācija un jaunumi skatāmi – piensaugliskolai.lv.

Publicēts: 26.10.2022

Skip to content