Diskusija “Bērnības garša nākotnei” sarunu festivālā LAMPA!

Šī gada 9. un 10.  jūnijā Cēsīs norisināsies sarunu festivāls LAMPA. Zemkopības ministrija sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru organizē diskusiju “Bērnības garša nākotnei”. Pasākums notiks klātienē 9. jūnijā 12:30-14:00.

Nodrošinājums ar pārtiku ir stratēģiski svarīgs katrai valstij, bet veselīga pārtika ikdienas uzturā ir viens no veselīgas sabiedrības priekšnoteikumiem. Piemēri pasaulē rāda, ka jau no mazotnes bērnus var radināt pie vietējas izcelsmes veselīgas pārtikas, veidojot “bērnības garšu”, kas jauno paaudzi pavadīs tālāk dzīvē – nepieciešamība ikdienas uzturā lietot veselīgus produktus būs kļuvusi par ieradumu un pamatvajadzību. Kā panākt, lai vairāk vietējo ražotāju nonāk līdz piegādēm izglītības iestādēm – par to sarunāsies un diskutēs “Bērnības garša nākotnei” dalībnieki.

Festivālā LAMPA piedalīsies arī programma “Piens un augļi skolai”, lai stāstītu par programmas norisi skolās, piedāvātajiem produktiem bērniem, kā arī dalītos ar interesantu un noderīgu informāciju par veselīga uztura noteikumiem.

Publicēts: 30.05.2023

Skip to content