Noskaidroti radošo darbu konkursa “Mana veselīgā ēdienkarte” uzvarētāji

Mācību gada izskaņā – aprīlī un maijā – 1. – 4. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tika organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm. Konkursam pieteicās 581 klase no visas Latvijas, un šobrīd noskaidroti arī uzvarētāji.

Skolēnu sagatavotos darbus, kas tika iesniegti atbilstoši nolikumam, divās klašu grupas (1.,2. un 3.,4. klase) vērtēja žūrija: uztura speciāliste Lizete Puga, rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs un māksliniece – gleznotāja un dizainere Ildze Ose.

Žūrijas lēmums par uzvarētājiem 1., 2. klašu grupā:

1.vieta Ogres centra pamatskolas 1.a klasei, kas balvā saņem izglītojošu un izklaidējošu ekskursiju;

2.vieta Smiltenes vidusskolas 2.a klasei, kas balvā saņem galda spēles;

3.vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 1.m klasei, kas balvā saņem galda spēles.

Žūrijas lēmums par uzvarētājiem 3., 4. klašu grupā:

1.vieta Siguldas 1. pamatskolas 4.c klasei, kas balvā saņem izglītojošu un izklaidējošu ekskursiju;

2.vieta Auces vidusskolas 4.a klasei, kas balvā saņem galda spēles;

3.vieta Rēzeknes 5. pamatskolas 4.b klasei, kas balvā saņem galda spēles.

Skolēnu darbi tika nodoti arī publiskajam balsojumam, kurā ar 95 balsīm skatītāju balvu ieguva Siguldas pamatskolas 4.c klase. Visa klase saņēmusi personalizētas, ar skolēnu vārdiem un programmas “Piens un augļi skolai” logo apdrukātas ūdens pudeles. Par darbiem kopumā tika saņemta 3491 balss!

Būtiskākais, ka ikviens, kurš piedalījās konkursā, aizdomājās par veselīgu uzturu un vasarā var doties zinošāks! Konkursa organizatori pateicas ikvienam, tai skaitā un jo īpaši pedagogiem, kuri pamudināja skolēnus un sniedza atbalstu darbu tapšanā! “Mana veselīgā ēdienkarte” – aizraujoša iespēja izpaust savu radošumu un zināšanas par veselīgu uzturu!

Radošo darbu konkursu organizēja Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” un mūsdienīgo mācību vidi “Nākotnes klase”. Projekts tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda un valsts finanšu līdzekļiem.

Publicēts: 06.06.2024