Programmas “Piens un augļi skolai” darbības ārkārtas situācijas laikā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli vīrusa Covid-19 izplatības dēļ, dienesta sadarbības partnerus – produktu piegādātājus programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros aicinām rūpīgi izvērtēt nepieciešamību piegādāt augļus, dārzeņus un piena produktus izglītības iestādēm, kurās dežūrrežīmā uzturas bērni. Ikvienam objektīvi jānovērtē situācija, lai tiktu nodrošināti visi drošības pasākumi, nebūtu produktu zudumu, kā arī netiktu radītas nesamērīgas transportēšanas izmaksas nelielam produktu daudzumam.

Pēc ārkārtas situācijas beigām dienests sniegs informāciju par programmas īstenošanu un produktu piegādes pilnā apmērā atsākšanu.

Ja ir jautājumi par programmas “Piens un augļi skolai” īstenošanu ārkārtas situācijā, tos sūtiet uz e-pastu: skolas.auglis@lad.gov.lv vai skolas.piens@lad.gov.lv.

Paldies klientiem un sadarbības partneriem par sapratni!

18.03.2020.

Publicēts: 18.03.2020