Var iesniegt pieteikumus dalībai programmā “Piens un augļi skolai”

No šī gada 12.augusta līdz 10.septembrim var pieteikties dalībai programmā “Piens un augļi skolai” 2024./2025. mācību gadam.

Pieejamais finansējums produktu piegādei un izdalei izglītojamiem ir:

• augļu un dārzeņu piegādei un izdalei 1,43 miljoni eiro;
  • piena piegādei un izdalei 2,90 miljoni eiro.

2024./2025. mācību gadā paredzēts, ka produktu klāsts tiek papildināts ar tomātiem, gurķiem un pastinakiem. Tāpat atbalstītie produkti ir pasterizēts dzeramais piens, āboli, bumbieri, kāposti, kolrābji, burkāni, ķirbji, kāļi un lielogu dzērvenes (tikai asorti sastāvā).

Programmas “Piens un augļi skolai” mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi arī visu turpmāko dzīvi. Programma Latvijā darbojas ar vienotu pieeju – gan piena produktus, gan augļus un dārzeņus bez maksas trīs reizes nedēļā var saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1.-9. klašu skolēni.

Dalību programmā iesniedz tas atbalsta pretendents, kurš būs programmas dalībnieks (produktu piegādātājs, ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs, pašvaldība vai izglītības iestāde), kurai ir jāiesniedz pieteikums LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS).

Pieteikuma veidlapas un informācija pieejama dienesta tīmekļvietnes sadaļā “Piens un augļi skolai”. Informācija par programmu lasāma arī: https://piensaugliskolai.lv.

Konsultācijas var saņemt pa tālruni: +371 67095000+371 29344169.

Publicēts: 09.08.2024