Var pieteikties dalībai programmā “Piens un augļi skolai”

No šā gada 17.augusta līdz 10.septembrim izglītības iestādes var pieteikties dalībai programmā “Piens un augļi skolai” 2023./2024.mācību gadā.

Pieejamais finansējums produktu piegādei un izdalei izglītojamiem ir:

• augļu un dārzeņu piegādei un izdalei 1,427 miljoni eiro;
  • piena piegādei un izdalei 2,901 miljoni eiro.

“Jaunajā mācību gadā programmā likme produktiem uz vienu bērnu ir lielāka. Aicinu izglītības iestādes piedalīties programmā, jo tā ir iespēja veicināt to, lai mūsu bērni un jaunieši ne tikai saņemtu bez maksas pienu, augļus un dārzeņus, bet arī domātu par veselīga uztura nozīmi. Programmā organizējam arī daudzas interesantas aktivitātes, konkursus, veidojam izglītojošus un informatīvus materiālus,“ uzsver Tirgus kopējās organizācijas departamenta direktora vietniece Oksana Miloševska.

Programmas mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Skolu programma “Piens un augļi skolai” darbojas ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan augļus un dārzeņus, gan piena produktus bez maksas no 1.oktobra trīs reizes mācību nedēļā varēs saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1.-9.klašu skolēni.

Pieteikuma veidlapas un informācija pieejama izvēlnē “Piens un augļi skolai” Informācija par programmu lasāma tīmekļa vietnē www.piensaugliskolai.lv.

Pieteikumi jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu.

Konsultācijas var saņemt pa tālruni +371 67095000+371 29344169.

Publicēts: 17.08.2023