Izglītības iestādēs, kas piedalās programmā, jābūt informatīvajam plakātam

Skolām un pirmskolas izglītības iestādēm, kuras piedalās programmā “Piens un augļi skolai”, ir jābūt nodrošinātām ar informatīvajiem programmas plakātiem. Tos jāizvieto labi redzamā vietā pie izglītības iestāžu galvenās ieejas.

Lai bērnudārzi un skolas varētu ātri sagatavot plakātus, ir sagatavotas ērtas un kvalitatīvas izdrukas versijas programmas mājaslapā. Tas ļauj veiksmīgi un nekavējoties aizvietot izdrukātos plakātus gadījumos, ja tie saplīst vai tiek bojāti.

Izdrukātajam plakātam ir jābūt A3 izmērā, tam nav noteiktas minimālās prasības attiecībā uz dizainu, teksta izkārtojumu, krāsām. Plakāts var būt arī melnbalts.

Tā kā ne visām izglītības iestādēm ir iespēja izdrukāt A3 formātus, tad ir sagatavotas arī plakātu sagataves (PDF formātā), kas ļauj izdrukāt informatīvo materiālu vairākās daļās (drukājot PDF, izvēlas “Poster”) un attiecīgi to salīmēt.

Programmas plakātu sagataves un papildu informācija ir apkopota sadaļā: https://piensaugliskolai.lv/lv/skolotajiem/lejuplades/ .

Publicēts: 28.09.2022