Radošo darbu konkurss “Mana veselīgā ēdienkarte”!

Mērķis: Izglītot sākumskolas izglītojamos par piena un augļu nozīmi veselīgā uzturā, veicinot veselīgu paradumu ieviešanu jau bērnībā.

Dalībnieki: Latvijas vispārizglītojošo skolu 1.-4. klašu skolēni (visa klase kopā).

Uzdevums: Izveidot radošu darbu/projektu par tēmu “Mana veselīgā ēdienkarte”, ievērojot šādas prasības:

– Darba atbilstība un aktualitāte izvirzītajai tēmai.

– Radoša pieeja darba veikšanai un vizuālajam noformējumam.

– Izglītojoša vēstījuma sniegšana un piena un augļu popularizēšana ikdienas uzturā.

– Atbilstība nolikuma prasībām.

Pieteikšanās:

Aizpildot elektronisko anketu bit.ly/piensunaugli līdz 2024. gada 22. aprīlim.

Darbu iesniegšana:

Līdz 30. aprīlim (ieskaitot) nosūtot uz e-pastu konkurss@vatp.lv vai nogādājot klātienē Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Pievienojot norādi “Konkurss “Mana veselīgā ēdienkarte”” un informāciju par izglītības iestādi, klasi, komandas nosaukumu un klases audzinātāju.

Atbalsta vebināri:

Tiks organizēti 2 vebināri ar noderīgu informāciju par veselīgu uzturu un iespēju uzdot jautājumus organizatoriem.

Galvenās balvas:

1. vieta: ieejas biļetes uz atpūtas/izklaides vietu visai klasei un apmaksāts autobuss.
  2. vieta: 5 galda spēles.
  3. vieta: 3 galda spēles.

Simpātiju balva: personalizētas ūdens pudeles klasei, kas iegūs visvairāk balsu sociālajos tīklos.

Veicināšanas balvas: digitālas diploms visām dalībnieku klasēm un skolām.

Rezultāti:

Tiks publicēti tīmekļa vietnē www.piensaugliskolai.lv un sociālajos tīklos.

Virtuālā galerija ar iesniegtajiem darbiem tiks izvietota tīmekļa vietnē.

Nolikums

Lai izdodas!