Pieteikšanās programmai noslēdzas 10.septembrī!

Atbalsta pretendentu iesniegumi dalībai atbalsta programmā 2018/2019. mācību gadā, kā arī iesniegumi atbalsta pretendenta apstiprināšanai (ja tāds nebija iegūts jau iepriekšējā mācību gadā) iesniedzami Lauku atbalsta dienestā līdz šī gada 10. septembrim.

Izdales periods 2017./2018. mācību gadā sākās 1. oktobrī pienam, 1. novembrī augļiem un dārzeņiem, taču jau no 2018./2019. mācību gada visu produktu izdale varēs sākties no 1. oktobra, tomēr skolām ir iespēja vienoties ar atbalsta pretendentu par izdales uzsākšanas laiku. Izdales periods ilgst līdz 31. maijam 1.-9. klasēs un līdz 31. jūlijam – pirmsskolās. Tomēr jāatzīmē, ka produktu pieejamību visa izdales perioda laikā ietekmē to sezonālā pieejamība, kā arī finansējuma ierobežojums, proti, katrai izglītības iestādei tiek aprēķināta individuāla apgādes tiesību (atbalsta) aploksne, kas ir atkarīga no skolā reģistrēto bērnu skaita.

Programmas nosacījumi paredz, ka svaigus augļus (ābolus, bumbierus, dzērvenes), dārzeņus (burkānus, kāļus, kolrābjus, kāpostus, ķirbjus) vai šo produktu asorti, kā arī pasterizētu pienu bez piedevām mācību gada izdales periodā trīs reizes nedēļā bez maksas var saņemt bērni pirmsskolas izglītības iestādēs un 1.-9. klasē.

06.09.2018.

Publicēts: 06.09.2018