Pirmsskolas izglītības iestādes saņem kalendārus – mācību materiālus

Latvijas lauksaimniecības universitātes speciālisti ir sagatavojuši mācību materiālus pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem – jaunā mācību gada kalendārus.

Tie nav tikai kalendāri, bet arī ierosmes pilni uzdevumi katram mēnesim, gan arī gada garumā. Uzdevumi, kas veidoti ar spēles un daudzveidīgu aktivitāšu elementiem, palīdzēs pedagogiem organizēt dažādu caurviju tēmu apgūšanu pirmsskolas izglītības iestādēs. Piemēram, rudens mēnešos audzēkņi noskaidros kā smaržo zeme pēc lietus, kā smaržo sūnas un sēnes, izzinās rudenī veicamos zemes darbus, kā arī mēģinās apēst purva dzērveni nemaz nesaviebjoties!

Kalendāri – mācību materiāli ir piegādāti pirmsskolas izglītības iestādēm, kas 2019. gada pavasarī bija iesaistījušās Zemkopības ministrijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Lauku atbalsta dienesta organizētajā konkursā “No sēklas līdz galdam”.

Lejuplādēt kalendāru un pielikumu ar uzdevumiem.

15.10.2019.

Publicēts: 15.10.2019