Programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātes!

Pavasarim piestāv rosība un aktivitāte! Programma “Piens un augļi skolai” ar prieku organizē dažādus interesentus pasākumus, kā arī atsaucas aicinājumiem piedalīties un darboties.

No 13. līdz 15. aprīlim centrā “Rāmava” norisinās starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde “Pavasaris 2023”, kur pulcēsies augkopības, lopkopības, dārzkopības, celtniecības un infrastruktūras jomas speciālisti un interesenti. Izstādes laikā apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar interesantu, noderīgu informāciju par programmas norisi un veselīga uztura noteikumiem.

Martā pirmsskolas iestādēm piegādāja Stādu kastes komplektus ar zirņu sēklām, lai bērni var praktiski apjaust, kādas iemaņas un cik daudz rūpju ir nepieciešams, lai izaudzētu augus un iegūtu ražu. Nu jau visi kopā varam priecāties par brīnišķīgajiem foto un video ar izaudzēto ražu!

Aprīļa sākumā 5.- 9. klašu skolēni tika aicināti atjautīgā veidā pārbaudīt savas zināšanas digitāla testa formātā “Cik liels eksperts Tu esi?” par programmas īstenotajiem atbalsta produktiem. Līdz 30. maijam interesenti var piedalīties konkursā un arī laimēt balvas. Laiks izaicinājumam!

Publicēts: 13.04.2023