Radošo darbu konkursam “Mana veselīgā ēdienkarte” saņemts 581 pieteikums

Līdz 22. aprīlim 1.-4. klašu skolēniem bija iespēja pieteikties dalībai radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm. Konkursam, kurā bija iespējams parādīt savas zināšanas par veselīgu uzturu, pieteikušās klases no visas Latvijas – kopā saņemts 581 pieteikums.

Radošo darbu iesniegšana ir noslēgusies, kas nozīmē, ka sācies darbs žūrijai. Skolēnu sagatavotos darbus vērtēs uztura speciāliste Lizete Puga, rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs un māksliniece – gleznotāja, dizainere Ildze Ose.

Pirmo trīs vietu ieguvējus žūrija noteiks divās klašu grupās: 1.-2. klase; 3.-4. klase. Paši radošākie un zinošākie iegūs apmaksātu transportu un ieejas biļetes uz kādu no attiecīgajā novadā esošu dabas atpūtas vietu, bet otro un trešo vietu ieguvējiem – galda spēles izglītojošai kopā būšanai. Darbi tiks nodoti arī skatītāju vērtējumam sociālo mediju platformā facebook.com. Publiskajā balsojumā tiks noskaidrots, kura klase iegūs simpātiju balvu – personalizētas, ar skolēnu vārdiem un programmas “Piens un augļi skolai” logo apdrukātas ūdens pudeles.

Konkursa mērķis ir radošu un izglītojošu aktivitāšu veidā 1. – 4. klašu skolēniem sniegt informāciju par piena un augļu nozīmi, to pozitīvo ietekmi uz veselību un labsajūtu, kā arī veicināt veselīgu paradumu ieviešanu un nostiprināšanu jau bērnībā.

Rezultāti tiks publicēti “Piens un augļi skolai” tīmekļa vietnē, kā arī sociālo tīklu kontos Instagram un Facebook, un paziņoti visām konkursā reģistrētajām klasēm, izmantojot pieteikumā norādīto kontaktinformāciju.

“Mana veselīgā ēdienkarte” – aizraujoša iespēja izpaust savu radošumu un zināšanas par veselīgu uzturu!

Radošo darbu konkursu organizē Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, un tas tiek finansēts no Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda un valsts finanšu līdzekļiem.

Publicēts: 10.05.2024