Piedalies konkursā un noskaidro, cik liels eksperts tu esi! (papildināts)

Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros aicina 5.- 9. klašu skolēnus līdz 30.maijam pārbaudīt savas zināšanas digitāla testa formātā “Cik liels eksperts Tu esi?” par programmas īstenotajiem atbalsta produktiem.

Konkurss tiek organizēts divās produktu kategorijās: piens, augļi un dārzeņi.

Dalībniekus aicinām izpildīt vienu vai abus no digitālajiem testiem un atbildēt uz astoņiem jautājumiem, izvēloties vienu no trijiem piedāvātajiem atbilžu variantiem. Dalībniekiem ir neierobežotas iespējas atkārtoti pildīt testu, jo tikai atbildot uz visiem jautājumiem pareizi, ir iespēja reģistrēties lielajai balvu izlozei, kas notiks 31.maijā. Izpildot abus testus, dalībnieks palielina iespējas laimēt kādu no lieliskajām balvām!

Balvas:

• 2x Viedpulkstenis Garmin Venu SQ
  • 2x Bezvadu skaļrunis JBL Charge Essential 2
  • 2x Bezvadu austiņas JBL 710BT

Dalībnieki, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, digitālā testa konkursā balvu izlozei var piedalīties tikai ar vecāku atļauju.

Konkursa nolikumu meklē Konkursu sadaļā.

! Uzvarētāji paziņoti sociālajos tīklos: TikTok profilā @skolaspiens, Facebook @piensaugliskolai, Instagram @piensaugliskolai.

Publicēts: 05.04.2023