Pirmsskolas izglītības iestādes saņēmušas stādu kastes

Pirmsskolas izglītības iestādes, kas iesaistījušas programmā “Piens un augļi skolai”, ir saņēmušas stādu kastes. Kastēs ir viss nepieciešamais, lai bērni varētu iesēt un visi kopā izaudzēt gardus salātus un aromātiskas dilles, kas labi noderēs veselīgu un vitamīniem bagātu salātu pagatavošanai.

Salāti un dilles ir vērtīgiem vitamīniem bagāti. Tie ir piemēroti audzēšanai podiņos – salātu un diļļu audzēšanas laikā bērni var vērot, kā tie aug, attīstās un mainās ik dienu.

Komplektā ir gan augsne, gan sēkliņas, podiņi un paplātes un citas nepaciešamās lietas, lai bērni veiksmīgi varētu audzēt salātus un dilles.

Aicinām ikvienu pirmsskolas izglītības iestādi sūtīt foto attēlus un video, lai parādītu to, kā bērniem sokas ar salātu un diļļu audzēšanu! Foto un video lūdzam sūtīt uz e-pastu prese@lad.gov.lv vai ievietot sociālajos tīklos, norādot skolu programmas tēmturi #piensaugļiskolai vai kontu @piensaugliskolai.

Publicēts: 08.04.2024