AICINA PIEDALĪTIES KONKURSĀ “PIENS UN AUGĻI – MANI DRAUGI”

Ja esi pirmsskolas audzēknis vai skolēns no 1. līdz 9. klasei un esi draugos ar Pienu, Augļiem un Dārzeņiem, tad šī iespēja ir domāta tieši Tev!

Līdz 28. maijam kopā ar saviem klasesbiedriem, draugiem vai grupiņu veido un apraksti vizuālus tēlus, kas atspoguļo Tavus draugus – pienu, augļus un dārzeņus – un piedalies konkursā. Iespējams, ka tieši Tevis veidotie tēli “atdzīvosies” un turpmāk piedalīsies dažādos pasākumos bērniem un jauniešiem, bet Tu pats varēsi doties ekskursijās uz saimniecībām un uzņēmumiem, kuros tiek radīti veselīgie piena, augļu un dārzeņu produkti.

Ideju konkursu “Piens un augļi – mani draugi” rīko Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) Eiropas Komisijas programmas “Piens un augļi skolai” ietvaros sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauka atbalsta dienestu. Tā mērķis ir veicināt izpratni un zināšanas par piena, augļu un dārzeņu lietošanu uzturā un attīstīt skolēnu pašizpausmes un pašiniciatīvas spējas.

Konkursā var piedalīties bērnu vai jauniešu grupas. Dalībnieku grupa konkursam aicināta iesniegt vienu konkursa darbu – aizpildītu pieteikuma anketu un radošā pašizpausmē veidotu telpisku (3D formā) tēlu vai tēlus. Konkursa darbs līdz 2018. gada 28. maijam plkst. 17.00 iesniedzams LLU Mūžizglītības centrā, Lielā ielā 2, 163. kabinetā, Jelgavā ar norādi “Konkurss “Piens un augļi – mani draugi””.

Detalizēta informācija par konkursu un tā nolikums publicēti www.piensaugliskolai.lv sadaļā “Konkursi”

Konkursa darbu pieņemšana tiek pagarināta līdz 1.jūnijam!

07.05.2018.

Publicēts: 07.05.2018