Aicinām piedalīties recepšu konkursā!

Lauku atbalsta dienests aicina 5. līdz 9.klašu skolēnus no 25.aprīļa līdz 18.maijam piedalīties recepšu konkursā #veselsAUDZIS, lai popularizētu programmu “Piens un augļi skolai”, kā arī veicinātu veselīga uztura lietošanu ikdienā. Bērniem individuāli jāsagatavo interesanta recepte, izmantojot pienu vai programmā iekļautos dārzeņus un augļus, kā arī tā jānopublicē kādā no populārākajiem sociālajiem tīkliem, tostarp TikTok, Instagram vai Facebook, izmantojot tēmturus #veselsAUDZIS un #LAD. Receptes vērtēs kompetenta žūrija, kurā iekļauti dažādu jomu pārstāvji, piemēram, uztura speciālists, pediatrs u.c.

Konkurss tiek organizēts divās vecuma grupās: no 5. līdz 7.klasei un no 8. līdz 9.klasei. Balvās:

• 1.vieta – Garmin viedpulkstenis Venu Sq
  • 2.vieta – JBL portatīvais skaļrunis Flip 5
  • 3.vieta – JBL bezvadu austiņas Tune 510
  • Veicināšanas balvas: no veikalu tīkla “Elvi”

Konkursa #veselsAUDZIS nolikumu meklē Konkursu sadaļā.

Konkursā bērni, kuri nav sasnieguši atbilstošu vecumu sociālo tīklu patstāvīgai izmantošanai, var piedalīties tikai ar vecāku atļauju.

Publicēts: 28.04.2022