Uzdevumu krājums “PIENS UN AUGĻI–MANI DRAUGI!” – lielisks palīgs skolotājiem un vecākiem!

Iepazīstieties ar viegli izmantojamu, radoši izglītojošu materiālu 1.-3. klašu skolēniem par veselīgu dzīvesveidu un uzturu: “Piens un augļi – mani draugi!”

Galvenie uzdevumu krājuma varoņi ir Dārziņu ģimenes pārstāvji, kuru piedzīvojumi vienas nedēļas laikā palīdz saprast, kāpēc piens un augļi ir mūsu draugi. Bērni var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kāpēc jādzer ūdens, kā pagatavot veselīgu sviestmaizi, kāpēc jāēd nesteidzīgi, kāpēc piens palīdz zobiem būt veseliem u.c.
Krājumā ir ietverti arī dažādi radoši atjautības uzdevumi, vienkāršas receptes un svarīgi atgādinājumi, ko vērts ievērot ikvienam no mums katru dienu.

Uzdevumu krājuma elektroniskā versija lieti noder skolotājiem nodarbību laikā, gan arī vecākiem, kopīgi ar bērniem izzinot veselīga uztura paradumus. Uzdevumu krājumu var skatīt un lejuplādēt programmas “Piens un augļi skolai” mājaslapas sadaļā “Materiāli pedagogiem”.

Publicēts: 08.02.2023