UZDEVUMU KRĀJUMS 1.-3.KLAŠU SKOLĒNIEM “PIENS UN AUGĻI – MANI DRAUGI!”

Lauku atbalsta dienests kopā ar autoru grupu pāris gadus atpakaļ ir sagatavojis interesantu radošu uzdevumu krājumu 1.-3.klašu skolēniem “Piens un augļi – mani draugi!”

Galvenie uzdevumu krājuma varoņi ir Dārziņu ģimenes pārstāvji, kuru piedzīvojumi vienas nedēļas laikā palīdz saprast, kāpēc piens un augļi ir mūsu draugi. Bērni var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kāpēc jādzer ūdens, kā pagatavot veselīgu sviestmaizi, kāpēc jāēd nesteidzīgi, kāpēc piens palīdz zobiem būt veseliem un citi. Krājumā ir ietverti arī dažādi radoši atjautības uzdevumi, vienkāršas receptes un svarīgi atgādinājumi, ko vērts ievērot ikvienam no mums katru dienu.

Uzdevumu krājuma elektronisko versiju, var izmantot gan skolotāji nodarbību laikā, gan vecāki runājot ar bērniem par veselīga uztura paradumiem.

Elektronisko uzdevumu krājumu var skatīt un lejuplādēt programmas “Piens un augļi” mājaslapas sadaļā “Materiāli pedagogiem”.

Publicēts: 06.09.2022