Konkursi

Latvijas Lauksaimniecības universitāte organizē konkursu. Līdz 28. maijam kopā ar saviem klasesbiedriem, draugiem vai grupiņu veido un apraksti vizuālus tēlus, kas atspoguļo Tavus draugus – pienu, augļus un dārzeņus – un piedalies konkursā.

Iespējams, ka tieši Tevis veidotie tēli “atdzīvosies” un turpmāk piedalīsies dažādos pasākumos bērniem un jauniešiem, bet Tu pats varēsi doties ekskursijās uz saimniecībām un uzņēmumiem, kuros tiek radīti veselīgie piena, augļu un dārzeņu produkti.

Konkursa darbu pieņemšana tiek pagarināta līdz 1.jūnijam!

Konkursa nolikums

Konkursa rezultāti

Sveicam Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, 5a klases komandu “M&M”!

Ābols Pienšļācis ir kļuvis par programmas “Piens un augļi skolai” draugu! Programmas draugu turpmāk varēsi sastapt dažādos pasākumos, kur tas rosinās ēst veselīgi.

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija aicina Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un 1.-9. klašu skolēnus piedalīties programmas “Piens un augļi skolai” konkursā. Konkursa ietvaros bērni un skolēni tiek aicināti apkopot pieredzes stāstus par to, kā Latvijas izglītības iestādēs tiek īstenota programma “Piens un augļi skolai”. Konkurss noritēs no 2017. gada 11. decembra līdz 2018. gada 28. februārim.

Bērnus un jauniešu LAD aicina atbildēt, piemēram, uz jautājumu: Kā bērnudārzā vai skolā dzer pienu un ēd augļus un dārzeņus? Vai un kāpēc bērniem un jauniešiem patīk šī programma? Konkursā var iesniegt zīmējumu kopumus, kolāžas, video, animācijas, fotokolāžas, komiksus vai citus vizuālos darbus, kas tiek veidoti kā stāsti. Tos var būt veidojusi visa klase, bērnudārza grupa vai konkrētas klases skolēnu grupa.

Konkursa uzvarētāji saņems izglītojošu spēļu komplektus, sporta aprīkojuma komplektus, bet paši labākie – iespēju atbraukt uz Rīgu un apmeklēt interesantus pasākumus. Ja uzvarētāji būs rīdzinieki, viņiem  tiks nodrošināta iespēja paviesoties kādā citā Latvijas pilsētā.

Konkursa nolikums

Rezultāti

Lauku atbalsta dienests un Zemkopības ministrija no 2017. gada 5. aprīļa līdz 2017. gada 30. aprīlim aicināja visus Latvijas skolēnus, kuri ir vecumā no 6 līdz 14 gadiem piedalīties konkursā un izstrādāt vienotu logo un vienotu devīzi programmām “Augļi skolai” un “Skolas piens”. Izstrādātais logo un devīze tika ievietoti mājaslapā www.piensaugliskolai.lv un turpmāk izmantoti, lai popularizētu skolu programmas gan Latvijā, gan citās valstīs. Konkursa galvenā balva, ko saņēma labākā logo un devīzes autori, ir planšetdators. Plašāka nosacījumi dalībai konkursā ir lasāmi konkursa nolikumā.

ES skolu programmu “Skolas piens” un “Augļi skolai” logo un saukļa konkursa nolikums.pdf

Konkursa rezultāti

Uzvarētāji

 

Konkursam iesūtītās devīzes idejas.pdf

Konkursam iesūtītās logo idejas

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"true","dots":"false"}