Atbalsts augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm ("Piens un augļi skolai")

Sākot ar 2017./2018. mācību gadu divas līdzšinējās programmas – programma „Augļi skolai” un programma „Skolas piens” – tiek apvienotas vienā programmā skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu.

Apvienotās skolu programmas mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi, ka arī palielināt programmas efektivitāti, nodrošināt mērķtiecīgāku atbalstu un palielināt veselīga uztura patēriņa veicināšanu starp skolēniem.

Apvienotā skolu programma darbosies ar vienotu pieeju produktu izdalei bērniem un jauniešiem – gan augļus un dārzeņus, gan piena produktus bez maksas trīs reizes mācību nedēļā varēs saņemt gan pirmsskolnieki, gan 1.-9.klašu skolēni.

Atbalsta produkti

• Pasterizēts dzeramais piens
  • Āboli
  • Bumbieri